Kırmızı Donun Geri Dönüşü Açıklanacak!

Söz konusu Superman olunca konuşulacak onlarca şey varken, maalesef en çok konuşulan konulardan birisi Superman’in elbisesinin dışına neden kırmızı don giydiği oluyor. Yeni 52 başlayınca bu don meselesi artık ortadan kalkmıştı. Fakat Bendis’in DC’ye transferinin ardından tekrar duyuruldu ki kırmızı dön geri dönecekmiş.

Brian Michael Bendis, yaptığı bir açıklamada Superman’in tekrardan elbisesinin dışına kırmızı don giyme nedeninin açıklanacağını belirtti. Öze dönüş kapsamında böyle bir şey yapmış olmaları hayranlarını mutlu etmiştir diye tahmin ediyorum.

Bendis’in DC’deki programı ise şöyle olacak:

  • Action Comics #1000. sayısında 10 sayfalık bir hikayeyle evrene giriş yapacak. Bu hikayenin çizeri de usta isim Jim Lee olacak.
  • Daha sonra ise altı sayılık bir Man of Steel serisi haftalık olarak yayımlanacak. 30 Mayıs’da başlayacak olan bu serinin çizer kadrosu ise şöyle: Ivan Reis, Evan “Doc” Shaner, Ryan Sook, Kevin Maguire, Adam Hughes ve Jason Fabok.
  • Ve son olarak da Bendis, hem Superman hem de Action Comics dergisinin yazarlığını devralarak serüvenine devam edecek.
Man of Steel 1-4 Kapakları

Man Of Steel #1-4 Kapakları

Ayrıca Man Of Steel serisinde kökeninin Superman ile bir hayli alakalı olacağı yeni bir kötü karakter bizlere tanıtılacakmış.

Bendis’in DC’deki macerasını özellikle Superman’e neler yapacağını görmek için oldukça heyecanlıyım. Ve bu heyecanı sizlerin de duyduğundan şüphem yok.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
error
Updated: 23 Ekim 2018 — 23:08