The Witcher Dizisinden Gelişmeler: Sonunda Geralt’ı Görebildik!

Geçen aylarda Geralt rolü için Henry Cavill‘ın seçilmesiyle şaşırmıştık. Açıkçası bu haber beni pek memnun etmese bile pek sıkıntı görmüyordum. Ta ki yayınlanan videoya kadar. Eminim hiç kimse böyle bir Geralt görmeyi hayal etmemişti. Burada sıkıntı yara izi veya sakalı olmaması değil. Zaten genç bir Geralt ele alınacak ama bu kadar da masum bakışlı bir Geralt olmamalı. Sosyal medyada yapılan Haldir, Thranduil ve bilumum elf esprileri gerçekten doğru.

Neyse ki bunlar daha karanlık bir yerde çekilmiş deneme görüntüleri deyip umutlu bakmaya çalışıyorum. Gelelim asıl sıkıntı olan Yennefer ve Triss için seçilen oyunculara. Ne Yennefer rolü için seçilen Anya Chalotra’nın ne de Triss rolünde göreceğimiz Anna Shaffer’ın oynayacakları, karakterler ile alakaları yok. Hele Anna Shaffer; cidden Triss gibi bir rolü neden siyahi birisine verirsiniz ki? Politik doğruculuğunuz batsın!

Diğer oyuncu seçimleri o kadar göze batmıyor. Özellikle Ciri için seçilen Freya Allen ve Dandelion rolünde göreceğimiz Joey Batey şimdilik iyi gözüküyor. Joey Batey’in müzik konusunda yetenekli olması da artı olarak ekleniyor.

Netflix’in omuzlarında büyük bir yük var. Umarım dizi çıktığı zaman şüpheleri yok edebilirler. Peki siz Geralt’ı nasıl buldunuz? Oyuncu seçimlerinden memnun musunuz? Bize bildirin.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
error
Updated: 1 Kasım 2018 — 17:18