Deadpool 2: Cable İle Tanışın

Muhteşem ilk filmi ile büyük bir kitle oluşturan Deadpool filmi yeni çıkan fragmanıyla kaldığı yerden devam edecek gibi gözüküyor. Gelin gönderme dolu bu güzel fragmana bir göz atalım.

Cable tüm haşmeti ile boy gösterirken, Deadpool tarafından durdurulan sahnede aslında metal kolu eklemediklerini görüyoruz. Görsel efektlerin tamamlanmadığına  sinirlenen Deadpool ”Alt tarafı metal bir kol ekleyeceksiniz, bıyık silmeyeceksiniz” diyerek güzel bir Superman göndermesi yapıyor.  Devamında olaya el atan Deadpool,  Şerif Woody kostümü giymiş kendi figürü ile Cable figürünü dövüştürürken yaptığı taş esprisi ile Cable ve Thanos karakterini canlandıran Josh Brolin’e bir gönderme yapıyor.

Tabi fragman sadece göndermeler ve esprilerden oluşmuyor. Daha önce Cable resminde gördüğümüz Hope ile bağlantılı olduğunu düşündüğümüz oyuncak ayı ve Dmc adlı örgüt göze çarpıyor. Aksiyon sahnelerin fena olmaması ve ilk filmdeki karakterlerin olması ise sevindirici. Yine güzel bir film izleyeceğiz gibi umarım ileride güzel bir şekilde Marvel Sinematik evrenine Deadpool’u katabilirler bizde böyle güzel bir çizgi roman filminden mahrum kalmayız.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
error
Updated: 29 Ekim 2018 — 02:41